elektromobilność eko sfera

Elektromobilność

Elektromobilność jest jednym z kluczowych obszarów działań i polityki rządowej. Rozwój tego sektora wynika z aspektów środowiskowych i klimatycznych, ale także z innowacyjnych rozwiązań zmieniających konkurencyjność gałęzi przemysłu. Wprowadzona w życie w styczniu 2018 r. ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych wprowadziła szereg wytycznych dla jednostek samorządu terytorialnego mających na celu wdrożenie floty niskoemisyjnych pojazdów oraz tworzenia dla nich sieci infrastruktury ładowania w obrębie miast i szlaków komunikacyjnych.
Oferujemy wykonanie audytu energetycznego budynku, jak i kompleksowego audytu energetycznego przedsiębiorstwa.
elektromobilność eko sfera

Strategie elektromobilności

Ogłoszony przez NFOŚiGW program Gepard to pierwsze działania w ramach elektromobilności, z którego środki są przeznaczone na dofinansowanie do zakupu autobusów elektrycznych, a także na potrzeby przygotowania strategii rozwoju elektromobilności przez jednostki samorządów terytorialnych.
Nasz zespół przygotuje i sporządzi strategię rozwoju elektromobilności w oparciu o szczegółowe wytyczne programu, a także udzieli niezbędnych konsultacji w zakresie wdrożenia infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Plan budowy ogólnodostępnych stacji ładowania

libero Aliquam pulvinar Sed odio libero lectus commodo